ISKUSTVO - KVALITET - REZULTATI  

Naši učenici i njihovi rezultati svedoče o našem radu

  1. Aleksandra Rauković - Arhitektura, FTN Novi Sad
  2. Tara Jović - Modni dizajn, Beograd
  3. Nataša Vučinović - Novi likovni mediji, Akademija umetnosti Novi Sad
  4. Milica Maštrapović - Arhitektura, FTN Novi Sad
  5. Mihailo Nenadović - Vajarstvo , Akademija umetnosti Novi Sad
  6. Jovana Trivić - mediji slike , Beogradska akademija poslovnih i umetničkih strukovnih studija
  7. Nikolina Divić - arhitektura, FTN Novi Sad
  8. Anastasija Janković - grafika, Akademija umetnosti Novi Sad
  9. Deana Ormanović – slikarstvo, Akademija umetnosti Novi Sad
  10. Jelena Veselinović – slikarstvo, Akademija umetnosti Novi Sad
  11. Mila Ragaj – dizajn enterijera, ALU Beograd
  12. Aleksandar Vetrov – vajarstvo, Akademija umetnosti Novi Sad
  13. Tamara Polovina – dizajn enterijera, Visoka politehnička škola Beograd
  14. Selena Krivić – Linnaeus University Växjö , Design + Change, Design department, Faculty of arts and humanities, Švedska
  15. Jelena Trbojević – arhitektura, Tehnički fakultet Beč
  16. Rebeka Rajić – arhitektura, FTN Novi Sad
  17. Magdalena Strniša – arhitektura, FTN Novi Sad
  18. Dea Trnić – arhitektura, FTN Novi Sad
  19. Anita – arhitektura, FTN Novi Sad 
  20. Stefan Kovačić – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
  21. Nataša Sušić – Akademija Umetnosti Novi Sad – Novi likovni mediji
  22. Andrijana Holjevac – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – dizajn enterijera
  23. Milica Stefanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  24. Pedja Milovančević – FTN Novi Sad – Arhitektura
  25. Kristina Mirković – FTN Novi Sad – Arhitektura
  26. Ana Blažina – FTN Novi Sad – Arhitektura
  27. Bogdan Simeunović – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
  28. Filip Funštajn – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
  29. Luka Žurovski – Akademija Umetnosti Novi Sad – Grafika
  30. Nikola Mitić – Akademija Umetnosti Novi Sad – Slikarstvo
  31. Nikola Divić – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
  32. Dunja Bosiljkić – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
  33. Vesna Glavašević – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
  34. Nina Radulović – Modni dizajn
  35. Sara Krnjajić – FTN Novi Sad – Arhitektura
  36. Anastasija Radovanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  37. Aleksandar Stanković – AA School of Architecture, London
  38. Nenad Pavlović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  39. Nikola Živanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  40. Marija Blanuša – FTN Novi Sad – Arhitektura
  41. Lidija Jergić – Fotogragija Novi Sad
  42. Jelena Drča – Pejzažna arhitektura i hortikultura – Šumarski fakultet Beograd
  43. Nataša Barbulović – Pejzažna arhitektura i hortikultura – Šumarski fakultet
  44. Beograd
  45. Sonja Halilović – Akademija umetnosti Novi Sad – grafika
  46. Milica Ostojić (Šid) – Beogradska politehnika – grafički dizajn
  47. Helena Benko – Fakultet primenjenih umetnosti – fotografija
  48. Natalija Biscic – Fakultet primenjenih umetnosti – fotografija
  49. Lidija Jergic – Akademija umetnosti Novi Sad – fotografija
  50. Jelena Dronić – FTN Novi Sad- Arhitektura i urbanizam
  51. Zorana Obradović – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  52. Nina Stanković (Erdevik) – FTN Novi Sad Arhitektura i urbanizam
  53. Milana Milanković – Arhitektonski fakultet Beograd
  54. Dinko Dumančić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  55. Sonja Jo – Akademija umetnosti Novi Sad – vajarstvo
  56. Nina Vilotić – Akademija umetnosti Novi Sad – grafički dizajn
  57. Nikola Mitić – Škola za umetničke zanate Šabac – konzervacija – grnčarstvo
  58. Filip Funštajn – Škola za dizajn “Bogdan Šuput” Novi Sad
  59. Jelena Prokopović – Akademija umetnosti Novi Sad – vajarstvo
  60. Ružica Španović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – vajarstvo
  61. Toni Kovačić – Akademija za likovno umetnost in oblikovanje Univerza v Ljubljani
  62. Milana Jovanović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – restauracija slike
  63. Boris Drezgić – Beogradska politehnika – grafički dizajn
  64. Branislav Subotić (Ruma)– Visoka Škola Likovnih i Primenjenih Umetnosti – nastavnik likovne kulture
  65. Djura Stijačić – Arhitektonski fakultet Beograd
  66. Ana Marija Gašpar – Arhitektonski fakultet Beograd
  67. Uroš Relić – Šumarski fakultet – pejzažna arhitektura
  68. Bojana Ostojić – Škola za umetničke zanate Šabac – restaurator
  69. Anita Demaj – Škola za umetničke zanate Šabac – juvelir
  70. Bodor Tijana (Ruma) – Škola za umetničke zanate Šabac – graver
  71. Denis Katanić – Škola za umetničke zanate Šabac – drvorezbar
  72. Nikolić Aleksandar – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  73. Nele Vilotić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  74. Martić Miloš – Arhitektonski Fakultet Beograd
  75. Dejan Samac – FTN Novi Sad – grafički dizajn
  76. Sanja Obrovac – Filozofski fakultet Beograd – istorija umetnosti
  77. Kristina Živković – Visoka politehnička škola Beograd – grafički dizajn
  78. Sanja Dubljević – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  79. Bogdan Dostanić – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – konzervacija i restauracija slike
  80. Dunja Jovanović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – primenjeno vajarstvo
  81. Aleksandar Maričić – Arhitektonski fakultet Beograd
  82. Irena Divić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  83. Kristina Gelo – Visoka politehnička škola Beograd – grafički dizajn
  84. Bojan Radišić – Škola za umetničke zanate Šabac
  85. Vanja Kristina Petrović -slikarstvo,Akademija umetnosti Novi Sad
  86. Danijel Matanić - slikarstvo,Akademija umetnosti Novi Sad
  87. Aleksandra Karoglan - slikarstvo,Akademija umetnosti Novi Sad
  88. Sonja Rosić - dizajn tekstila, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  89. Milan Blagojević - grafika, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  90.  Vesna Lemajić - slikarstvo, Fakultet likovnih umetnosti Beograd
  91.  Mitar Sisojević - slikarstvo, Fakultet likovnih umetnosti Beograd
  92. Tanja Marelj Zečević - slikarstvo, Fakultet likovnih umetnosti Beograd
  93. Aleksandar Saša Vac - keramika,  Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  94. Aleksandar Žeravič - Visoka škola primenjenih i likovnih umetnosti Beograd
  95. Josip Novotni - Visoka škola primenjenih i likovnih umetnosti Beograd
  96. Aleksandra Jovanović- mozaičar, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  97. Boban Ilić - vajarstvo, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  98. Zvezdana Milišević - slikarstvo, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd

© Copyright 2020 Likovna škola Štifla - All Rights Reserved

Built with Mobirise site builder