responsive website templates

ISKUSTVO - KVALITET - REZULTATI  

Naši učenici i njihovi rezultati svedoče o našem radu

  1. Nikolina Divić - arhitektura, FTN Novi Sad
  2. Anastasija Janković - grafika, Akademija umetnosti Novi Sad
  3. Deana Ormanović – slikarstvo, Akademija umetnosti Novi Sad
  4. Jelena Veselinović – slikarstvo, Akademija umetnosti Novi Sad
  5. Mila Ragaj – dizajn enterijera, ALU Beograd
  6. Aleksandar Vetrov – vajarstvo, Akademija umetnosti Novi Sad
  7. Tamara Polovina – dizajn enterijera, Visoka politehnička škola Beograd
  8. Selena Krivić – Linnaeus University Växjö , Design + Change, Design department, Faculty of arts and humanities, Švedska
  9. Jelena Trbojević – arhitektura, Tehnički fakultet Beč
  10. Rebeka Rajić – arhitektura, FTN Novi Sad
  11. Magdalena Strniša – arhitektura, FTN Novi Sad
  12. Dea Trnić – arhitektura, FTN Novi Sad
  13. Anita – arhitektura, FTN Novi Sad 
  14. Stefan Kovačić – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
  15. Nataša Sušić – Akademija Umetnosti Novi Sad – Novi likovni mediji
  16. Andrijana Holjevac – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – dizajn enterijera
  17. Milica Stefanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  18. Pedja Milovančević – FTN Novi Sad – Arhitektura
  19. Kristina Mirković – FTN Novi Sad – Arhitektura
  20. Ana Blažina – FTN Novi Sad – Arhitektura
  21. Bogdan Simeunović – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
  22. Filip Funštajn – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
  23. Luka Žurovski – Akademija Umetnosti Novi Sad – Grafika
  24. Nikola Mitić – Akademija Umetnosti Novi Sad – Slikarstvo
  25. Nikola Divić – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
  26. Dunja Bosiljkić – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
  27. Vesna Glavašević – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
  28. Nina Radulović – Modni dizajn
  29. Sara Krnjajić – FTN Novi Sad – Arhitektura
  30. Anastasija Radovanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  31. Aleksandar Stanković – AA School of Architecture, London
  32. Nenad Pavlović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  33. Nikola Živanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
  34. Marija Blanuša – FTN Novi Sad – Arhitektura
  35. Lidija Jergić – Fotogragija Novi Sad
  36. Jelena Drča – Pejzažna arhitektura i hortikultura – Šumarski fakultet Beograd
  37. Nataša Barbulović – Pejzažna arhitektura i hortikultura – Šumarski fakultet
  38. Beograd
  39. Sonja Halilović – Akademija umetnosti Novi Sad – grafika
  40. Milica Ostojić (Šid) – Beogradska politehnika – grafički dizajn
  41. Helena Benko – Fakultet primenjenih umetnosti – fotografija
  42. Natalija Biscic – Fakultet primenjenih umetnosti – fotografija
  43. Lidija Jergic – Akademija umetnosti Novi Sad – fotografija
  44. Jelena Dronić – FTN Novi Sad- Arhitektura i urbanizam
  45. Zorana Obradović – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  46. Nina Stanković (Erdevik) – FTN Novi Sad Arhitektura i urbanizam
  47. Milana Milanković – Arhitektonski fakultet Beograd
  48. Dinko Dumančić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  49. Sonja Jo – Akademija umetnosti Novi Sad – vajarstvo
  50. Nina Vilotić – Akademija umetnosti Novi Sad – grafički dizajn
  51. Nikola Mitić – Škola za umetničke zanate Šabac – konzervacija – grnčarstvo
  52. Filip Funštajn – Škola za dizajn “Bogdan Šuput” Novi Sad
  53. Jelena Prokopović – Akademija umetnosti Novi Sad – vajarstvo
  54. Ružica Španović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – vajarstvo
  55. Toni Kovačić – Akademija za likovno umetnost in oblikovanje Univerza v Ljubljani
  56. Milana Jovanović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – restauracija slike
  57. Boris Drezgić – Beogradska politehnika – grafički dizajn
  58. Branislav Subotić (Ruma)– Visoka Škola Likovnih i Primenjenih Umetnosti – nastavnik likovne kulture
  59. Djura Stijačić – Arhitektonski fakultet Beograd
  60. Ana Marija Gašpar – Arhitektonski fakultet Beograd
  61. Uroš Relić – Šumarski fakultet – pejzažna arhitektura
  62. Bojana Ostojić – Škola za umetničke zanate Šabac – restaurator
  63. Anita Demaj – Škola za umetničke zanate Šabac – juvelir
  64. Bodor Tijana (Ruma) – Škola za umetničke zanate Šabac – graver
  65. Denis Katanić – Škola za umetničke zanate Šabac – drvorezbar
  66. Nikolić Aleksandar – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  67. Nele Vilotić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  68. Martić Miloš – Arhitektonski Fakultet Beograd
  69. Dejan Samac – FTN Novi Sad – grafički dizajn
  70. Sanja Obrovac – Filozofski fakultet Beograd – istorija umetnosti
  71. Kristina Živković – Visoka politehnička škola Beograd – grafički dizajn
  72. Sanja Dubljević – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  73. Bogdan Dostanić – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – konzervacija i restauracija slike
  74. Dunja Jovanović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – primenjeno vajarstvo
  75. Aleksandar Maričić – Arhitektonski fakultet Beograd
  76. Irena Divić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam
  77. Kristina Gelo – Visoka politehnička škola Beograd – grafički dizajn
  78. Bojan Radišić – Škola za umetničke zanate Šabac
  79. Vanja Kristina Petrović -slikarstvo,Akademija umetnosti Novi Sad
  80. Danijel Matanić - slikarstvo,Akademija umetnosti Novi Sad
  81. Aleksandra Karoglan - slikarstvo,Akademija umetnosti Novi Sad
  82. Sonja Rosić - dizajn tekstila, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  83. Milan Blagojević - grafika, Fakultet primenjenih umetnosti Beograd
  84.  Vesna Lemajić - slikarstvo, Fakultet likovnih umetnosti Beograd
  85.  Mitar Sisojević - slikarstvo, Fakultet likovnih umetnosti Beograd
  86. Tanja Marelj Zečević - slikarstvo, Fakultet likovnih umetnosti Beograd

© Copyright 2020 Likovna škola Štifla